آزاده خسروانی

آزاده خسروانی

کارشناس تغذیه

تغذیه و رژیم درمانی
کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

ت-1835

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، جنب ایستگاه درختی، جنب ایستگاه درختی، ساختمان مروارید، طبقه ۲، واحد ۳

تلفن:02632719062

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به آزاده خسروانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران آزاده خسروانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با آزاده خسروانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

آزاده خسروانی
آزاده خسروانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آزاده خسروانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده خسروانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آزاده خسروانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آزاده خسروانی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده خسروانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آزاده خسروانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آزاده خسروانی کجا است؟
دکترآزاده خسروانی مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب آزاده خسروانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا آزاده خسروانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده خسروانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آزاده خسروانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده خسروانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آزاده خسروانی چه زمانی است؟
دکتر آزاده خسروانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آزاده خسروانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آزاده خسروانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به آزاده خسروانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آزاده خسروانی 5 از 5 است.

درباره آزاده خسروانیدکترآزاده خسروانی azadeh khosravani از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب آزاده خسروانی در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، جنب ایستگاه درختی، جنب ایستگاه درختی، ساختمان مروارید، طبقه ۲، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آزاده خسروانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632719062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آزاده خسروانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آزاده خسروانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آزاده خسروانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آزاده خسروانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آزاده خسروانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.