%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

سرفه و بیماری های تنفسی

اسهال و عفونت های گوارشی

عفونت های ادراری و تناسلی

بیماری های غدد لنفاوی

عفونت های استخوان ، مفاصل و پوست 

واکسیناسیون

کد نظام پزشکی

43251

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

رشت، خیابان طالقانی (بیستون)، روبه روی بیمارستان فامیلی، جنب موزه، ساختمان بیستون، طبقه سوم

تلفن:01333229597

افتخارات

عضو انجمن فوق تخصصی عفونی کودکان ایران

عضو انجمن بیماری های عفونی کودکان آمریکا PIDSA

عضو آکادمی طب کودکان آمریکا AAP

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا میرجوادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا میرجوادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان طالقانی
دکتر سید علیرضا میرجوادی
دکتر سید علیرضا میرجوادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا میرجوادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا میرجوادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا میرجوادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا میرجوادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا میرجوادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا میرجوادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا میرجوادی کجا است؟
دکترسید علیرضا میرجوادی مطب خیابان طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا میرجوادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا میرجوادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا میرجوادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا میرجوادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا میرجوادی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا میرجوادی چه زمانی است؟
دکتر سید علیرضا میرجوادی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا میرجوادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا میرجوادی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید علیرضا میرجوادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا میرجوادی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا میرجوادیدکترسید علیرضا میرجوادی dr seyed aliraza mir javadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان رشت هستند. مطب دکتر سید علیرضا میرجوادی در رشت، خیابان طالقانی (بیستون)، روبه روی بیمارستان فامیلی، جنب موزه، ساختمان بیستون، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا میرجوادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333229597 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا میرجوادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا میرجوادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا میرجوادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا میرجوادی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا میرجوادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.