دکتر علیرضا توسلی

دکتر علیرضا توسلی

تخصص جراحی عمومی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی ناسیونال، جراحی عمومی دوره های تخصصی لاپاراسکپی پیشرفته

در مطب کلیه جراحی‌های لاپاراسکوپی پیشرفته، چاقی مرضی جراحی های کیسه صفرا، آپاندیسیت، رحم و تخمدان، طحال، معده، تیروئید 

و پاراتیرویید انجام می شود

همکاری با بیمارستان رضوی مشهد، بیمارستان مهر مشهد، بیمارستان بنت الهدی مشهد، بیمارستان قائم مشهد

Drtavassoli :آدرس اینستاگرام 

سایت شخصی دکتر: Www.Drtavassoli.ir

کد نظام پزشکی

۲۷۵۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان محتشمی

آدرس:

مشهد، خیابان محتشمی، جنب بیمارستان مهر، ساختمان فراز، واحد ۲۰۵

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا توسلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا توسلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان محتشمی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه نمایید، بیماران لاپاراسکوپی ویزیت می شوند ولی بیمارانی که قبلا توسط پزشک دیگری جراحی شدند در این مطب ویزیت نمی شوند. 

دکتر علیرضا توسلی
دکتر علیرضا توسلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا توسلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا توسلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا توسلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا توسلی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا توسلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا توسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا توسلی کجا است؟
دکتر علیرضا توسلی 1 مطب در مطب خیابان محتشمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا توسلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا توسلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا توسلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا توسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا توسلی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا توسلی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا توسلی از روز چهارشنبه 20 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا توسلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا توسلی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر علیرضا توسلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا توسلی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا توسلیدکتر علیرضا توسلی dr alireza tavasoli از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر علیرضا توسلی در مشهد، خیابان محتشمی، جنب بیمارستان مهر، ساختمان فراز، واحد ۲۰۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا توسلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138434902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا توسلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا توسلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا توسلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا توسلی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا توسلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.