دکتر حسین ملکی واجارگاه

دکتر حسین ملکی واجارگاه

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

رشت

کد نظام پزشکی

14297

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه آبان، جنب داروخانه آریا، ساختمان پزشکان آیرین، طبقه سوم واحد ۶

تلفن:01332132623

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین ملکی واجارگاه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین ملکی واجارگاه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه گلسار
رشت - رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه آبان، جنب داروخانه آریا، ساختمان پزشکان آیرین، طبقه سوم واحد ۶


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین ملکی واجارگاه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین ملکی واجارگاه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین ملکی واجارگاه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین ملکی واجارگاه چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین ملکی واجارگاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ملکی واجارگاه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین ملکی واجارگاه کجا است؟
دکتر حسین ملکی واجارگاه 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین ملکی واجارگاه را ببینید.
+
آیا دکتر حسین ملکی واجارگاه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ملکی واجارگاه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین ملکی واجارگاه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین ملکی واجارگاه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین ملکی واجارگاه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین ملکی واجارگاه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ملکی واجارگاه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین ملکی واجارگاه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین ملکی واجارگاه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین ملکی واجارگاه 0 از 5 است.
درباره دکتر حسین ملکی واجارگاه


دکتر حسین ملکی واجارگاه dr hosein maleki vajar gah از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) رشت هستند. مطب دکتر حسین ملکی واجارگاه در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه آبان، جنب داروخانه آریا، ساختمان پزشکان آیرین، طبقه سوم واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین ملکی واجارگاه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332132623 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین ملکی واجارگاه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین ملکی واجارگاه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین ملکی واجارگاه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین ملکی واجارگاه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین ملکی واجارگاه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.