دکتر فرح بخش منیری

دکتر فرح بخش منیری

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز
%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

27471

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، ابتدای خیابان شهید فقیهی، جنب داروخانه دکتر محمدی، ساختمان نظر، طبقه اول

تلفن:07132355860

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرح بخش منیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرح بخش منیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان زند
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد.

دکتر فرح بخش منیری
دکتر فرح بخش منیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرح بخش منیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرح بخش منیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرح بخش منیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرح بخش منیری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرح بخش منیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح بخش منیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرح بخش منیری کجا است؟
دکترفرح بخش منیری خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرح بخش منیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرح بخش منیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرح بخش منیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرح بخش منیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرح بخش منیری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرح بخش منیری چه زمانی است؟
دکتر فرح بخش منیری از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح بخش منیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرح بخش منیری چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر فرح بخش منیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرح بخش منیری 5 از 5 است.

درباره دکتر فرح بخش منیریدکترفرح بخش منیری dr farah bakhsh moniri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر فرح بخش منیری در شیراز، خیابان زند، ابتدای خیابان شهید فقیهی، جنب داروخانه دکتر محمدی، ساختمان نظر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرح بخش منیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132355860 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرح بخش منیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرح بخش منیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرح بخش منیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرح بخش منیری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرح بخش منیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.