شهر
تخصص و فوق تخصص
بیمه
خدمات
 1. دکترتو
 2. پزشکان
 3. فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 4. کرج

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در کرج

در این لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد و معده بزرگسالان شهر کرج را همراه با آدرس و تلفن مطب مشاهده می کنید و با انتخاب دکتر گوارش و کبد خوب در کرج به راحتی به صورت آنلاین و اینترنتی نوبت مطب دکتر گوارش بگیرید. 

ترتیب نمایش
دکتر محمد تقی صفری

دکتر محمد تقی صفری

تخصص داخلی
فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
%۹۴
پیشنهاد(از ۶۲ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: یکشنبه ۸ آبان
کرجکرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، برج آراد، طبقه 3
دکتر محمد مولوی

دکتر محمد مولوی

تخصص داخلی
فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
%۸۵
پیشنهاد(از ۴۰ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
کرجکرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه ۲، واحد ۱۶
دکتر پژمان ملاخلیلی

دکتر پژمان ملاخلیلی

تخصص داخلی
فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
کرجکرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله سوم، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم
دکتر هدی حمید

دکتر هدی حمید

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
تخصص داخلی
اولین نوبت: شنبه ۹ مهر
کرجکرج، باغستان غربی، بوستان 14، روبروی مخابرات، ساختمان پزشکان فرسام، طبقه 4، واحد 16
دکتر مهدی حمیدیان

دکتر مهدی حمیدیان

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
کرجکرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24

نوبت اینترنتی مطب بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص گوارش کرج

دردهای گوارشی از بدترین انواع درد هستند و معمولا بیمار را عاصی می‌کنند. سیستم گوارش به سختی علائم بیماری را نشان می‌دهد و با فرد صبوری می‌ورزد، اما زمانی که دیگر توان ندارد، با خشم علائم خود را بروز می‌دهد. اگر ساکن کرج هستید و با علائم گوارشی مواجه شده‌اید یا سابقه‌ی بیماری‌های گوارشی دارید و تمایل دارید که بررسی‌ها و چکاپ‌های گوارش را انجام دهید، وارد سایت نوبت دهی آنلاین دکترتو شوید و اولین نوبت دکتر گوارش کرج را دریافت کنید. 

دکتر متخصص گوارش خوب در کرج

دکتر متخصص گوارش پزشکی است که بعد از دریافت مدرک دکتری عمومی، تخصص داخلی و سپس فوق تخصص گوارش و کبد دریافت کرده‌است. فوق تخصص گوارش و معده در کرج به تشخیص و درمان بیماری‌های گوارشی می‌پردازد و بهتر از هر پزشک دیگری به اندام‌های گوارشی شما آشنایی دارد و می‌تواند مشکلات آنها را برطرف کند. 

متخصص معده کرج در مطب‌ها، کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی متعدد مشغول به خدمت‌رسانی به بیماران هستند و فعالیت‌های مختلفی چون تشخیص، درمان و فرایندهای مداخله‌ای انجام می‌دهند. 

اگر با مشکل گوارشی مواجه شده‌اید می‌توانید از دکتر گوارش کرج در دکترتو نوبت بگیرید و برای درمان بیماری‌های خود اقدام کنید. 

دکتر متخصص و فوق تخصص گوارش چه تخصص هایی دارد؟

دکتر گوارش و کبد کرج تخصص‌های مختلفی دارد ودر زمینه‌های مختلفی می‌تواند خدمات انجام دهد. برخی از تخصص‌ها و مهارت‌هایی که دکتر فوق تخصص گوارش کرج دارد را در ادامه آورده‌ایم؛

 • آندوسکوپی

یکی از اقداماتی که دکتر فوق تخصص گوارش انجام می‌دهد، جراحی آندوسکوپی است. در این روش یک لوله‌ی منعطف و نرم که سر آن یک دوربین قرار دارد از طریق دهان وارد لوله‌ی گوارش بیماری می‌شود و در صورت دیدن موردی بیماری را تشخیص می‌دهد. 

همچنین اگر مشکلی در لوله‌ی گوارش وجود داشته‌باشد که نیازمند جراحی باشند، مثل گذشته لازم نیست که شکم کامل باز شود. می‌توان از طریق انجام آندوسکوپی و با کمک ابزار دیگر، به درمان مشکل بدون انجام جراحی پرداخت. 

در آندوسکوپی می‌توان بی‌حسی و یا بیهوشی عمومی را اعمال کرد.

 • کولونوسکوپی

یکی دیگر از تخصص‌هایی که دکتر گوارش و شهرهای دیگر دارد، این است که برای بررسی انتهای لوله‌ی گوارش و اواخر روده (کولون) از کولونوسکوپی استفاده می‌کند. این روش هم مانند آندوسکوپی است. 

فقط تنها تفاوت این دو روش در این است که آندوسکوپی از ابتدای لوله‌ی گوارش انجام می‌شود و کولونوسکوپی از انتهای آن. در واقع سوراخ ورودی آندوسوپی دهان و سوراخ ورودی کولونوسکوپی مقعد است. 

چه زمانی باید به دکتر گوارش در کرج مراجعه کرد؟

اما کی به دکتر گوارش مراجعه کنیم؟ هر زمان که هر یک از علائم زیر را داشتید به دکتر گوارش مراجعه کنید؛

 • اگر استفراغ خونی دارید. 
 • در صورتیکه نمی‌توانید چیزی ببلعید.
 • اگر از خوردن مواد غذایی تهوع می‌گیرید. 
 • اگر احساس وجود درد و سوزش حین بلع دارید. 
 • سوزش سردل می‌تواند علامت هشدار باشد. 
 • اگر ورم معده (درد معده) دارید.
 • در صورت وجود دلپیچه و اسهال
 • اگر هنگام دفع مدفوع خونریزی یا حتی لکه بینی دارید. 
 • در صورتیکه مدفوع شما سیاه قیری است و بدبو
 • اگر رنگ شما زرد شده‌است. 
 • در صورتیکه چشمان شما زرد شده‌است. 
 • اگر در هرجای شکم خود درد دارید. 
 • در صورتیکه مصرف الکل شما زیاد است. 
 • هنگام خواب به سرفه می‌افتید.
 • نفخ دارید. 
 • اگر یبوست دارید. 
 • اگر اسهال خونی دارید.
 • در صورتیکه برخی مواد غذایی را نمی‌توانید تحمل کنید. 
 • اگر می‌خواهید لاغر شوید و یا عمل لاغری انجام دهید. 
 • اگر بسیار چاق هستید. 
 • لاغری زیاد.
 • سوء جذب دارید. 

و بسیاری از علائم دیگر که حدس می‌زنید به گوارش شما مرتبط باشد. 

سریعترین راه دسترسی به دکتر گوارش در کرج

برای سریع‌ترین دسترسی به دکتر متخصص گوارش و یا دریافت نوبت از ایشان، می‌توانید از سایت نوبت‌دهی آنلاین دکترتو استفاده کنید. 

در صورتیکه می‌خواهید نوبت دکتر گوارش کرج دریافت کنید، می‌توانید وارد سایت نوبت دهی آنلاین دکترتو شوید و با جستجوی تخصص گوارش و کبد در شهر کرج، به لیستی از متخصص گوارش در کرج دسترسی داشته‌باشید و دریافت نوبت کنید.

اگر هم مشکل شما ضروری و اورژانسی است، می‌توانید با دریافت مشاوره تلفنی، آنلاین یا متنی به سوال خود پاسخ دهید و دستورالعمل مناسب را دریافت کنید. 

گرفتن نوبت از دکتر متخصص گوارش و کبد و معده در کرج

اگر مشکل گوارشی دارید و یا نیاز به انجام چکاپ‌های گوارشی دارید و نمی‌دانید که چگونه می‌توان از بهترین متخصص گوارش و کبد و معده نوبت گرفت، به سایت نوبت دهی آنلاین دکترتو مراجعه کنید. 

امروزه دیگر نمی‌توانید از دوستان و آشنایان پرس‌وجو کنید و بهترین دکتر گوارش را پیدا کنید. نیاز به یک بررسی دقیق‌تر دارید و باید نظرات بیشتری را راجع به متخصص گوارش و کبد مد نظر خود بشنوید تا بتوانید بهترین متخصص گوارش را پیدا کنید. 

با وارد شدن به دکترتو، می‌توانید تخصص گوارش و کبد را جستجو کنید و شهر کرج را انتخاب کنید. بعد از این کار به پروفایل شخصی دکترها‌یی که برتر هستند دسترسی خواهید داشت و می‌توانید دکتر گوارش با امتیاز بالا و نظرات مثبت را انتخاب کنید. 

انتخاب بهترین متخصص گوارش و کبد و معده در کرج

در این بخش لیستی از بهترین متخصص گوارش در کرج برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید از آنها نوبت بگیرید؛

 • دکتر پژمان ملاخلیلی، تخصص داخلی، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • دکتر محمد تقی صفری، تخصص داخلی، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • دکتر محمد مولوی، تخصص داخلی، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • دکتر مهدی حمیدیان، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • دکتر هدی حمید، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان، تخصص داخلی

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر متخصص گوارش و کبد کرج در دکترتو نوبت بگیریم؟

برای گرفتن نوبت از دکتر متخصص گوارش و کبد کرج در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای متخصص گوارش و کبد در کرج شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.

+
چطور بفهمیم یک دکتر متخصص گوارش و کبد خوب است؟

با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.

+
از کجا بدانیم دکترهای متخصص گوارش و کبد کرج بیمه ما را قبول می کنند؟

برای مشاهده شرایط بیمه دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای متخصص گوارش و کبد کرج را مشاهده کنید.

+
تعرفه ویزیت دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای متخصص گوارش و کبد کرج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج با نوبت آزاد

با مراجعه به لیست دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر متخصص گوارش و کبد در کرج استفاده کنید.

+
چگونه از بهترین دکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرج در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرج در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در کرج شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گوارش و کبد بزرگسالان خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان کرج بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان کرج را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان کرج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گوارش و کبد بزرگسالان در کرج استفاده کنید

بهترین دکترهای گوارش و کبد بزرگسالان در ایران

دکتر گوارش و کبد بزرگسالان اراکدکتر گوارش و کبد بزرگسالان ساریدکتر گوارش و کبد بزرگسالان تبریزدکتر گوارش و کبد بزرگسالان ارومیهدکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرمانشاهدکتر گوارش و کبد بزرگسالان اهوازدکتر گوارش و کبد بزرگسالان شیرازدکتر گوارش و کبد بزرگسالان مشهددکتر گوارش و کبد بزرگسالان اصفهاندکتر گوارش و کبد بزرگسالان زاهداندکتر گوارش و کبد بزرگسالان سنندجدکتر گوارش و کبد بزرگسالان همداندکتر گوارش و کبد بزرگسالان شهرکرددکتر گوارش و کبد بزرگسالان خرم آباددکتر گوارش و کبد بزرگسالان ایلامدکتر گوارش و کبد بزرگسالان یاسوجدکتر گوارش و کبد بزرگسالان بوشهردکتر گوارش و کبد بزرگسالان زنجاندکتر گوارش و کبد بزرگسالان سمناندکتر گوارش و کبد بزرگسالان یزددکتر گوارش و کبد بزرگسالان بیرجنددکتر گوارش و کبد بزرگسالان تهراندکتر گوارش و کبد بزرگسالان اردبیلدکتر گوارش و کبد بزرگسالان قمدکتر گوارش و کبد بزرگسالان قزویندکتر گوارش و کبد بزرگسالان گرگاندکتر گوارش و کبد بزرگسالان بجنورددکتر گوارش و کبد بزرگسالان کرماندکتر گوارش و کبد بزرگسالان بندرعباسدکتر گوارش و کبد بزرگسالان رشت

بهترین دکترهای متخصص در کرج

دکتر زنان کرجدکتر عمومی کرجدکتر متخصص داخلی کرجدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) کرجدکتر روانشناس کرجدکتر دندانپزشک کرجدکتر جراحی عمومی کرجدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرجدکتر قلب کرجدکتر متخصص ارتوپد کرجدکتر متخصص چشم پزشک کرجدکتر متخصص گوش و حلق و بینی کرجدکتر متخصص تغذیه کرجدکتر متخصص اورولوژی کرجدکتر پوست کرجمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرججراح مغز و اعصاب کرجدکتر متخصص بیماری های عفونی کرجمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی کرجدکتر بینایی سنجی کرجدکتر متخصص غدد کرجمتخصص فیزیوتراپی کرجمتخصص شنوایی سنجی کرجدکتر متخصص ریه کرجمتخصص روماتولوژی کرجدکتر جراح پلاستیک کرجدکتر متخصص گفتار درمانی کرجدکتر متخصص آسم و آلرژی کرجدکتر متخصص خون و سرطان شناسی کرجدکتر متخصص کلیه بزرگسالان کرجدکتر متخصص غدد کودکان کرجدکتر متخصص کایروپراکتیک کرجدکتر مامایی کرجمتخصص رادیوتراپیست کرجمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرجدکتر مشاور دارویی کرجدکتر متخصص ژنتیک پزشکی کرجدکتر متخصص طب سنتی کرجدکتر متخصص درد کرج