دکتر پژمان ملاخلیلی

دکتر پژمان ملاخلیلی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

کرج

کد نظام پزشکی

48408
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب هف تیر

آدرس:

کرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله سوم، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پژمان ملاخلیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پژمان ملاخلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهشاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به شدت دكتر عالي وكاربلد من 1سال تحت درمان دكتر خليلي بودم وخوب شدم عالي عالي هستند

اقدس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذقی هستند.

امید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

شبنم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دقیق. به حرف ها توجه میکنند. بررسی دقیق. اخلاق حرفه ای. درمان صحیح.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پژمان ملاخلیلی
نوبت مطب هف تیر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله سوم، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پژمان ملاخلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پژمان ملاخلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پژمان ملاخلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پژمان ملاخلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت پژمان ملاخلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان ملاخلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پژمان ملاخلیلی کجا است؟
دکتر پژمان ملاخلیلی 1 مطب در مطب هف تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پژمان ملاخلیلی را ببینید.
+
آیا دکتر پژمان ملاخلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان ملاخلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پژمان ملاخلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پژمان ملاخلیلی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پژمان ملاخلیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پژمان ملاخلیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان ملاخلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پژمان ملاخلیلی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر پژمان ملاخلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پژمان ملاخلیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر پژمان ملاخلیلیدکتر پژمان ملاخلیلی dr pezhman molakhalili از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر پژمان ملاخلیلی در کرج، چهارراه هفت تیر، نبش لاله سوم، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پژمان ملاخلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632756956-02632756957 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پژمان ملاخلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پژمان ملاخلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پژمان ملاخلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پژمان ملاخلیلی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پژمان ملاخلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.