دکتر ندا توکلی

دکتر ندا توکلی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

136202

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

کرج، خیابان طالقانی، چهارراه هفت تیر، ساختمان پزشکان نور، طبقه5

تلفن:02632721575

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ندا توکلی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان طالقانی، چهارراه هفت تیر، ساختمان پزشکان نور، طبقه5
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا توکلی کجا است؟
دکتر ندا توکلی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا توکلی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا توکلی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا توکلی چه زمانی است؟
دکتر ندا توکلی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا توکلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ندا توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا توکلی 0 از 5 است.

درباره دکتر ندا توکلیدکتر ندا توکلی dr neda tavakoli از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر ندا توکلی در کرج، خیابان طالقانی، چهارراه هفت تیر، ساختمان پزشکان نور، طبقه5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632721575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا توکلی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.