دکتر نریمان یاسری

دکتر نریمان یاسری

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

50796
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، جنب خیابان قیام، ساختمان بانک اقتصادنوین، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نریمان یاسری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نریمان یاسری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیدروح اله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر نریمان یاسری فوق العاده در تشخیص بیماری میباشند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نریمان یاسری
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، جنب خیابان قیام، ساختمان بانک اقتصادنوین، طبقه پنجم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نریمان یاسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نریمان یاسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نریمان یاسری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نریمان یاسری چقدر است؟
هزینه ویزیت نریمان یاسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نریمان یاسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نریمان یاسری کجا است؟
دکتر نریمان یاسری 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نریمان یاسری را ببینید.
+
آیا دکتر نریمان یاسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نریمان یاسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نریمان یاسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نریمان یاسری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نریمان یاسری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نریمان یاسری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نریمان یاسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نریمان یاسری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نریمان یاسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نریمان یاسری 5 از 5 است.

درباره دکتر نریمان یاسریدکتر نریمان یاسری dr nariman yaseri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر نریمان یاسری در کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، جنب خیابان قیام، ساختمان بانک اقتصادنوین، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نریمان یاسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09364196402-02632756200-02632756202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نریمان یاسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نریمان یاسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نریمان یاسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نریمان یاسری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نریمان یاسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.