دکتر سید مهدی موسویان

دکتر سید مهدی موسویان

پزشک عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

62182

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مهدی موسویان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید مهدی موسویان
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، طالقانی جنوبی، طبقه فوقانی بانک سرمایه، مجتمع مهدی، طبقه 5
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مهدی موسویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مهدی موسویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی موسویان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مهدی موسویان چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مهدی موسویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی موسویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مهدی موسویان کجا است؟
دکتر سید مهدی موسویان 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مهدی موسویان را ببینید.
+
آیا دکتر سید مهدی موسویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی موسویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مهدی موسویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مهدی موسویان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مهدی موسویان چه زمانی است؟
دکتر سید مهدی موسویان از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی موسویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مهدی موسویان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مهدی موسویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مهدی موسویان 0 از 5 است.

درباره دکتر سید مهدی موسویاندکتر سید مهدی موسویان dr seyed mehdi moosaviyan از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر سید مهدی موسویان در کرج، طالقانی جنوبی، طبقه فوقانی بانک سرمایه، مجتمع مهدی، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مهدی موسویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632715462 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مهدی موسویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مهدی موسویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مهدی موسویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مهدی موسویان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مهدی موسویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.