دکتر اسد اسلامی

دکتر اسد اسلامی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق
کرج

کد نظام پزشکی

40022
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب هفت تیر

آدرس:

کرج، چهارراه هفت تیر، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم

تلفن:-02632756427

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسد اسلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسد اسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من واریس عمل کردم عمل لیزر خیلی ازشون راضی هستم وظیفه خودم دونستم به اشتراک بذارم و ازشون تشکر کنم. خدا بهشون سلامتی و طول عمر با عزت بده

هاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بی نهایت عالی و دلسوز و مهربان و متعهد

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان بسیار باسواد و با تشخیص دقیق هستند و کارشون بیسته.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسد اسلامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هفت تیر
کرج - کرج، چهارراه هفت تیر، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسد اسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسد اسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسد اسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسد اسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسد اسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسد اسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسد اسلامی کجا است؟
دکتر اسد اسلامی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسد اسلامی را ببینید.
+
آیا دکتر اسد اسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسد اسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسد اسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسد اسلامی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسد اسلامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسد اسلامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسد اسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسد اسلامی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر اسد اسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسد اسلامی 5 از 5 است.
درباره دکتر اسد اسلامی


دکتر اسد اسلامی dr asad eslami از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرج هستند. مطب دکتر اسد اسلامی در کرج، چهارراه هفت تیر، مجتمع پزشکی نور، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسد اسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) -02632756427 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسد اسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسد اسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسد اسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسد اسلامی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسد اسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.