دکتر هومن محمودی

دکتر هومن محمودی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

133549
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان ۲۰۲ (داروخانه صالحی)، طبقه اول

تلفن:09027742828

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هومن محمودی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هومن محمودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و با حوصله

محمدحسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام ایشان دکتری بسیار دقیق و با حوصله و مهربان و دلسوز هستن خیلی دقیق معاینه میکنند و دقیق شرح حال از بیمار میگیرند خدا بهشون سلامتی و طول عمر عطا بفرماید

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هومن محمودی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان ۲۰۲ (داروخانه صالحی)، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هومن محمودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هومن محمودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هومن محمودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هومن محمودی چقدر است؟
هزینه ویزیت هومن محمودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومن محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هومن محمودی کجا است؟
دکتر هومن محمودی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هومن محمودی را ببینید.
+
آیا دکتر هومن محمودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هومن محمودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هومن محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هومن محمودی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هومن محمودی چه زمانی است؟
دکتر هومن محمودی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هومن محمودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هومن محمودی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هومن محمودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هومن محمودی 5 از 5 است.

درباره دکتر هومن محمودیدکتر هومن محمودی dr hooman mahmoodi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر هومن محمودی در تهران، بلوار کشاورز، جنب بیمارستان آریا، ساختمان پزشکان ۲۰۲ (داروخانه صالحی)، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هومن محمودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09027742828 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هومن محمودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هومن محمودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هومن محمودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هومن محمودی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هومن محمودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.