کد نظام پزشکی

۸۹۶۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب عدالت

آدرس:

گرگان، عدالت 21، ساختمان افق

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا سیدمجیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عدالت
دکتر محمدرضا سیدمجیدی
دکتر محمدرضا سیدمجیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا سیدمجیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا سیدمجیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا سیدمجیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سیدمجیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا سیدمجیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سیدمجیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا سیدمجیدی کجا است؟
دکتر محمدرضا سیدمجیدی 1 مطب در مطب عدالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا سیدمجیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا سیدمجیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سیدمجیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا سیدمجیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا سیدمجیدی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا سیدمجیدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا سیدمجیدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سیدمجیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا سیدمجیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا سیدمجیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا سیدمجیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا سیدمجیدیدکتر محمدرضا سیدمجیدی dr mohammad reza seyed majidi از دکترهای متخصص فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان گرگان هستند. مطب دکتر محمدرضا سیدمجیدی در گرگان، عدالت 21، ساختمان افق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا سیدمجیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732329282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا سیدمجیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا سیدمجیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا سیدمجیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا سیدمجیدی فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا سیدمجیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.