دکتر هدی حمید

دکتر هدی حمید

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

کرج

کد نظام پزشکی

127001

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدی حمید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هدی حمید
نوبت مطب باغستان غربی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، باغستان غربی، بوستان 14، روبروی مخابرات، ساختمان پزشکان فرسام، طبقه 4، واحد 16
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 25 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل140,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی حمید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی حمید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی حمید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی حمید چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی حمید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی حمید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی حمید کجا است؟
دکتر هدی حمید 1 مطب در مطب باغستان غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هدی حمید را ببینید.
+
آیا دکتر هدی حمید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی حمید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی حمید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی حمید متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی حمید چه زمانی است؟
دکتر هدی حمید از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی حمید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی حمید چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هدی حمید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی حمید 0 از 5 است.

درباره دکتر هدی حمیددکتر هدی حمید dr hoda hamid از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر هدی حمید در کرج، باغستان غربی، بوستان 14، روبروی مخابرات، ساختمان پزشکان فرسام، طبقه 4، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی حمید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09045885476,02634017644 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی حمید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی حمید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی حمید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی حمید متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی حمید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.