دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان

اطلاعات مطب زیتون کارمندی

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، کلینیک کمیل

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا فتحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا فتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهربان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا فتحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زیتون کارمندی
اهواز - اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، کلینیک کمیل


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو200,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا فتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا فتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا فتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا فتحی کجا است؟
دکتر محمدرضا فتحی 1 مطب در مطب زیتون کارمندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا فتحی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا فتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا فتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا فتحی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های روماتولوژی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا فتحی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا فتحی از روز سه شنبه 1 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا فتحی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا فتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا فتحی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا فتحی


دکتر محمدرضا فتحی dr mohammadreza fathi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر محمدرضا فتحی در اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، کلینیک کمیل واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا فتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09052910633 , 06134491275 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا فتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا فتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا فتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا فتحی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا فتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.