دکتر محمد تلک آبادی

دکتر محمد تلک آبادی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

76394
%94
پیشنهاد(از 72 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، جنب مسجد قدس، پلاک 275، طبقه 3، واحد 7

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی
 • بانک سپه
 • بانک تجارت

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا، خیابان اعتمادیان، پلاک 30، زنگ 6، طبقه بالای همکف

تلفن:02144050750

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد تلک آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد تلک آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 72 کاربر)

%94
67 کاربر از 72 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  14 نفر

نظرات

نازی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام مشکل یبوست داشتم رفع شد .بسیار دکتر عالی خوب و با اخلاق و تشخیص بالا

احمدمراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و عالی هستند و پرسنل ایشان بسیار مودب و کوشا هستند.

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پیشنهاد می کنم.

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر عالی و خیلی خیلی خوش اخلاق

هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مثل همیشه عالی و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد تلک آبادی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد تلک آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد تلک آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد تلک آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد تلک آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد تلک آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تلک آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد تلک آبادی کجا است؟
دکتر محمد تلک آبادی 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد تلک آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد تلک آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تلک آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد تلک آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد تلک آبادی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد تلک آبادی چه زمانی است؟
دکتر محمد تلک آبادی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تلک آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد تلک آبادی چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر محمد تلک آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد تلک آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد تلک آبادیدکتر محمد تلک آبادی dr mohammad telkabadi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمد تلک آبادی در تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، جنب مسجد قدس، پلاک 275، طبقه 3، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد تلک آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177981300,02177432005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد تلک آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد تلک آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد تلک آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد تلک آبادی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد تلک آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.