دکتر نوشین آرام بنیاد

دکتر نوشین آرام بنیاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ لاپاراسکوپی - جراحی زیبایی
تهران
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی زنان و زایمان و دوره ی کولپوسکوپی پیشرفته

درمان تمام بیماری های زنان و زایمان به خصوص بارداری های پر خطر، سقط های مکرر و کولپوسکوپی های پیشرفته، بررسی HPV

در مطب کولپوسکوپی پیشرفته، سونوگرافی، نوار قلب جنین و بیوپسی رحم انجام می شود.

همکاری با بیمارستان گاندی و بیمارستان تندیس

آدرس اینستاگرام: Noushin_aram_dr

کد نظام پزشکی

74533

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قیطریه

آدرس:

تهران ، قیطریه ، ضلع جنوبی پارک قیطریه ، نرسیده به پل صدر ، سمت راست کلینیک نسیم قیطریه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین آرام بنیاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین آرام بنیاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین آرام بنیاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین آرام بنیاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین آرام بنیاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین آرام بنیاد چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین آرام بنیاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین آرام بنیاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین آرام بنیاد کجا است؟
دکترنوشین آرام بنیاد مطب خیابان قیطریه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین آرام بنیاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین آرام بنیاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین آرام بنیاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین آرام بنیاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین آرام بنیاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین آرام بنیاد چه زمانی است؟
دکتر نوشین آرام بنیاد از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین آرام بنیاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین آرام بنیاد چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر نوشین آرام بنیاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین آرام بنیاد 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین آرام بنیاددکترنوشین آرام بنیاد dr nooshin aram bonyad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نوشین آرام بنیاد در تهران ، قیطریه ، ضلع جنوبی پارک قیطریه ، نرسیده به پل صدر ، سمت راست کلینیک نسیم قیطریه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین آرام بنیاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394066675,02122212327 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین آرام بنیاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین آرام بنیاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین آرام بنیاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین آرام بنیاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین آرام بنیاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.