دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نادر خاکی صدیق

دکتر نادر خاکی صدیق

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

29216

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،بزرگراه اشرفی اصفهانی،بالاتر از فلکه پونک،نبش بلوار امام حسن،جنب داروخانه راد

تلفن:02144438909

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادر خاکی صدیق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نادر خاکی صدیق
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پونک
تهران - تهران،بزرگراه اشرفی اصفهانی،بالاتر از فلکه پونک،نبش بلوار امام حسن،جنب داروخانه راد


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو81,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادر خاکی صدیق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادر خاکی صدیق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادر خاکی صدیق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادر خاکی صدیق چقدر است؟
هزینه ویزیت نادر خاکی صدیق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر خاکی صدیق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادر خاکی صدیق کجا است؟
دکتر نادر خاکی صدیق 1 مطب در مطب خیابان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادر خاکی صدیق را ببینید.
+
آیا دکتر نادر خاکی صدیق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادر خاکی صدیق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادر خاکی صدیق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادر خاکی صدیق متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادر خاکی صدیق چه زمانی است؟
دکتر نادر خاکی صدیق از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر خاکی صدیق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادر خاکی صدیق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نادر خاکی صدیق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادر خاکی صدیق 0 از 5 است.
درباره دکتر نادر خاکی صدیق


دکتر نادر خاکی صدیق dr nader khaki sedgh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر نادر خاکی صدیق در تهران،بزرگراه اشرفی اصفهانی،بالاتر از فلکه پونک،نبش بلوار امام حسن،جنب داروخانه راد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادر خاکی صدیق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144438909 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادر خاکی صدیق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادر خاکی صدیق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادر خاکی صدیق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادر خاکی صدیق متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادر خاکی صدیق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.