دکتر مهدی حمیدیان

دکتر مهدی حمیدیان

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

کرج

کد نظام پزشکی

65177

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی حمیدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی حمیدیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب طالقانی
کرج - کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی حمیدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی حمیدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی حمیدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی حمیدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی حمیدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حمیدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی حمیدیان کجا است؟
دکتر مهدی حمیدیان 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی حمیدیان را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی حمیدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حمیدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی حمیدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی حمیدیان متخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی حمیدیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی حمیدیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی حمیدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی حمیدیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی حمیدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی حمیدیان 0 از 5 است.
درباره دکتر مهدی حمیدیان


دکتر مهدی حمیدیان dr mahdi hamidiyan از دکترهای متخصص کرج هستند. مطب دکتر مهدی حمیدیان در کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان نیلوفر، طبقه هفتم، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی حمیدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632243029-02632245941 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی حمیدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی حمیدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی حمیدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی حمیدیان متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی حمیدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.