دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی

دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

کرج

کد نظام پزشکی

92655

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، رج ارم، طبقه دوم، واحد ۵

تلفن:02632265707

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، رج ارم، طبقه دوم، واحد ۵

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا اعتراف اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی کجا است؟
دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا اعتراف اسکوییدکتر محمدرضا اعتراف اسکویی dr mohammadreza eteraf oskoeei از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرج هستند. مطب دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی در کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، رج ارم، طبقه دوم، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265707 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا اعتراف اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.