دکتر حمیدرضا اوصیاء

دکتر حمیدرضا اوصیاء

تخصص گوش، حلق و بینی

کرج

کد نظام پزشکی

63162
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان آرین، طبقه 3

تلفن:02632279787

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا اوصیاء را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا اوصیاء بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا اوصیاء
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان آرین، طبقه 3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا اوصیاء را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا اوصیاء نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا اوصیاء در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا اوصیاء چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا اوصیاء با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا اوصیاء می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا اوصیاء کجا است؟
دکتر حمیدرضا اوصیاء 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا اوصیاء را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا اوصیاء امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا اوصیاء در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا اوصیاء در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا اوصیاء متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا اوصیاء چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا اوصیاء تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا اوصیاء در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا اوصیاء چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمیدرضا اوصیاء رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا اوصیاء 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا اوصیاءدکتر حمیدرضا اوصیاء dr hamidreza osiya از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرج هستند. مطب دکتر حمیدرضا اوصیاء در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان آرین، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا اوصیاء می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632279787 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا اوصیاء و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا اوصیاء هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا اوصیاء فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا اوصیاء متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا اوصیاء مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.