دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

76396
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه ۳، واحد ۳۰

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گیو شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گیو شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

عباس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق العاده بودند در تخیص و درمان بیماری همسرم که از دیسک کمر و گردن رنج می بردند . بیشتر پزشکان توصیه به جراحی داشتند ولی با روند درمانی دکتر شریفی ، نیازی به جراحی پیدا نکرد و الان مدت 9 ماه است که کاملا بهبود یافته است.

نادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر گیو شریفی
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه ۳، واحد ۳۰

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گیو شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گیو شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گیو شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گیو شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت گیو شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گیو شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گیو شریفی کجا است؟
دکتر گیو شریفی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گیو شریفی را ببینید.
+
آیا دکتر گیو شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گیو شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گیو شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گیو شریفی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گیو شریفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر گیو شریفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر گیو شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گیو شریفی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر گیو شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گیو شریفی 4 از 5 است.

درباره دکتر گیو شریفیدکتر گیو شریفی dr guive sharifi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر گیو شریفی در تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه ۳، واحد ۳۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گیو شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188664964-02188664963 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گیو شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گیو شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گیو شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گیو شریفی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گیو شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.