دکتر محمد ابراهیم خمسه

دکتر محمد ابراهیم خمسه

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

31983
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری(تخت طاووس)، نرسیده به مدرس، خیابان فجر(جم)، ساختمان سپید، پلاک 88، واحد 20

تلفن:02188345099

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد ابراهیم خمسه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد ابراهیم خمسه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد ابراهیم خمسه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مطهری
تهران - تهران، خیابان مطهری(تخت طاووس)، نرسیده به مدرس، خیابان فجر(جم)، ساختمان سپید، پلاک 88، واحد 20


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ابراهیم خمسه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ابراهیم خمسه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ابراهیم خمسه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ابراهیم خمسه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ابراهیم خمسه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم خمسه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ابراهیم خمسه کجا است؟
دکتر محمد ابراهیم خمسه 1 مطب در مطب مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد ابراهیم خمسه را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ابراهیم خمسه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم خمسه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ابراهیم خمسه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ابراهیم خمسه متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ابراهیم خمسه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد ابراهیم خمسه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ابراهیم خمسه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ابراهیم خمسه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد ابراهیم خمسه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ابراهیم خمسه 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد ابراهیم خمسه


دکتر محمد ابراهیم خمسه dr mohammadebrahim khamse از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر محمد ابراهیم خمسه در تهران، خیابان مطهری(تخت طاووس)، نرسیده به مدرس، خیابان فجر(جم)، ساختمان سپید، پلاک 88، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ابراهیم خمسه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188345099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ابراهیم خمسه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ابراهیم خمسه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ابراهیم خمسه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ابراهیم خمسه متخصص و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ابراهیم خمسه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.