دکتر مجید قاسمی معبود

دکتر مجید قاسمی معبود

پزشک عمومی

نسیم شهر

کد نظام پزشکی

167493

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب نسیم شهر

آدرس:

نسیم شهر، خیابان اصلی، نرسیده به سوم

تلفن:02156754038

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید قاسمی معبود بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید قاسمی معبود
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نسیم شهر
نسیم شهر - نسیم شهر، خیابان اصلی، نرسیده به سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید قاسمی معبود را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید قاسمی معبود نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید قاسمی معبود در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید قاسمی معبود چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید قاسمی معبود با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید قاسمی معبود می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید قاسمی معبود کجا است؟
دکتر مجید قاسمی معبود 1 مطب در مطب نسیم شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید قاسمی معبود را ببینید.
+
آیا دکتر مجید قاسمی معبود امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید قاسمی معبود در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید قاسمی معبود در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید قاسمی معبود متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید قاسمی معبود چه زمانی است؟
دکتر مجید قاسمی معبود از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید قاسمی معبود در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید قاسمی معبود چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مجید قاسمی معبود رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید قاسمی معبود 0 از 5 است.
درباره دکتر مجید قاسمی معبود


دکتر مجید قاسمی معبود dr majid ghasemi mabood از دکترهای متخصص عمومی نسیم شهر هستند. مطب دکتر مجید قاسمی معبود در نسیم شهر، خیابان اصلی، نرسیده به سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید قاسمی معبود می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02156754038 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید قاسمی معبود و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید قاسمی معبود هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید قاسمی معبود فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید قاسمی معبود متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید قاسمی معبود مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.