دکتر سید کامران سرامی پور

دکتر سید کامران سرامی پور

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تهران

کد نظام پزشکی

86686
%91
پیشنهاد(از 72 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید کامران سرامی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید کامران سرامی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 72 کاربر)

%91
65 کاربر از 72 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبین

انیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی ... خیلی خیلی پزشک خوب و دانا و باتجربه ای هستن...‌

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص عالی

قاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب و حاذق

شروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده خوش برخورد و باسواد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید کامران سرامی پور
نوبت مطب تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه سوم تهرانپارس، کوچه پایین بیمارستان تهرانپارس، کوچه قمصری، پلاک 7، طبقه 3
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 18:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید کامران سرامی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید کامران سرامی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید کامران سرامی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید کامران سرامی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سید کامران سرامی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کامران سرامی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید کامران سرامی پور کجا است؟
دکتر سید کامران سرامی پور 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید کامران سرامی پور را ببینید.
+
آیا دکتر سید کامران سرامی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید کامران سرامی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید کامران سرامی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید کامران سرامی پور متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید کامران سرامی پور چه زمانی است؟
دکتر سید کامران سرامی پور از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید کامران سرامی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید کامران سرامی پور چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر سید کامران سرامی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید کامران سرامی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر سید کامران سرامی پوردکتر سید کامران سرامی پور dr seyyed kamran saramipoor از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سید کامران سرامی پور در تهران، فلکه سوم تهرانپارس، کوچه پایین بیمارستان تهرانپارس، کوچه قمصری، پلاک 7، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید کامران سرامی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023336630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید کامران سرامی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید کامران سرامی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید کامران سرامی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید کامران سرامی پور متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید کامران سرامی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.