دکتر سید حسن هاشمی

دکتر سید حسن هاشمی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

54486
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخیص و درمان بیماری های اسکلتی، عضلانی، مفاصل و ستون فقرات:

دیسک کمر و گردن، تنگی کانال نخاعی، خار پاشنه، آرتروز زانو، درد شانه و آرنج، پوکی استخوان، خواب رفتگی و گزگز کردن دست و پا

درمان به روش غیرجراحی: 

ورزش درمانی، لیزر پر توان، اوزون درمانی، مانیپولاسیون، شاک ویو

انجام نوار عصب و عضله

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 192 غربی (قمصری)، پلاک 5، واحد 15

تلفن:02176703895

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان پزشکی بسیار دقیق ، و حاذق هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسن هاشمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن هاشمی کجا است؟
دکتر سید حسن هاشمی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسن هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن هاشمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید حسن هاشمی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن هاشمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید حسن هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن هاشمیدکتر سید حسن هاشمی dr seyyed hasan hashemi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر سید حسن هاشمی در تهران، فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 192 غربی (قمصری)، پلاک 5، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02176703895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن هاشمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.