دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا محمدی آزاد

دکتر محمدرضا محمدی آزاد

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

73524

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان نمازی

آدرس:

شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان زند، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 4

تلفن:07132355878

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا محمدی آزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا محمدی آزاد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان نمازی
شیراز - شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان زند، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محمدی آزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمدی آزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمدی آزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمدی آزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمدی آزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد کجا است؟
دکتر محمدرضا محمدی آزاد 1 مطب در مطب میدان نمازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا محمدی آزاد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا محمدی آزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی آزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا محمدی آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمدی آزاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محمدی آزاد چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا محمدی آزاد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمدی آزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محمدی آزاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا محمدی آزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محمدی آزاد 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا محمدی آزاد


دکتر محمدرضا محمدی آزاد dr mohammadreza mohammadi azad از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد در شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان زند، ساختمان پزشکی یاس، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محمدی آزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132355878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محمدی آزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محمدی آزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محمدی آزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محمدی آزاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محمدی آزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.