دکتر محسن مسعودی

دکتر محسن مسعودی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تهران

کد نظام پزشکی

47430

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد،خیابان31،پلاک 8 طبقه 2

تلفن:02188689850

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن مسعودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن مسعودیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن مسعودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن مسعودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن مسعودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن مسعودی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن مسعودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مسعودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن مسعودی کجا است؟
دکتر محسن مسعودی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن مسعودی را ببینید.
+
آیا دکتر محسن مسعودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مسعودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن مسعودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن مسعودی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن مسعودی چه زمانی است؟
دکتر محسن مسعودی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن مسعودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن مسعودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن مسعودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن مسعودی 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن مسعودیدکتر محسن مسعودی dr mohsen masoodi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محسن مسعودی در تهران، سعادت آباد،خیابان31،پلاک 8 طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن مسعودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188689850 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن مسعودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن مسعودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن مسعودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن مسعودی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن مسعودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.