دکتر هادی نقیبی

دکتر هادی نقیبی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

40737

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد،خیابان38،جنب بانک مدیریت،پلاک 44،طبقه دوم

تلفن:02188682228

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی نقیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هادی نقیبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی نقیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی نقیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی نقیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی نقیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی نقیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نقیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی نقیبی کجا است؟
دکتر هادی نقیبی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی نقیبی را ببینید.
+
آیا دکتر هادی نقیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نقیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی نقیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی نقیبی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی نقیبی چه زمانی است؟
دکتر هادی نقیبی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نقیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی نقیبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هادی نقیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی نقیبی 0 از 5 است.

درباره دکتر هادی نقیبیدکتر هادی نقیبی dr hadi.naghibi از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر هادی نقیبی در تهران، سعادت آباد،خیابان38،جنب بانک مدیریت،پلاک 44،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی نقیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188682228 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی نقیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی نقیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی نقیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی نقیبی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی نقیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.