دکتر احمد احمدی پور

دکتر احمد احمدی پور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

17063

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،سعادت آباد، چهار راه سرو،خیابان سرو غربی ساختمان بانک تجارت،پلاک 76،طبقه 6 واحد 28

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد احمدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد احمدی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد احمدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد احمدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد احمدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد احمدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد احمدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد احمدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد احمدی پور کجا است؟
دکتر احمد احمدی پور 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد احمدی پور را ببینید.
+
آیا دکتر احمد احمدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد احمدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد احمدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد احمدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد احمدی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد احمدی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد احمدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد احمدی پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمد احمدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد احمدی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر احمد احمدی پوردکتر احمد احمدی پور dr ahmad ahmadipour از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر احمد احمدی پور در تهران،سعادت آباد، چهار راه سرو،خیابان سرو غربی ساختمان بانک تجارت،پلاک 76،طبقه 6 واحد 28 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد احمدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122367023,02122092467 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد احمدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد احمدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد احمدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد احمدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد احمدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.