دکتر حسن الله صادقی

دکتر حسن الله صادقی

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۲۸۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،پل مدیریت،چهارراه مسجد قدس،خیابان سعادت آباد،بین بلوار دریا و پل نیایش،خیابان سی و یکم،پلاک8،طبقه دوم،واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن الله صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن الله صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

مراجعین محترم لطفا قبل از مراجعه به مطب با شماره مطب (02188689845 , 02188685128) در تماس باشید. با تشکر از همکاری شما.

دکتر حسن الله صادقی
دکتر حسن الله صادقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن الله صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن الله صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن الله صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن الله صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن الله صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن الله صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن الله صادقی کجا است؟
دکتر حسن الله صادقی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسن الله صادقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسن الله صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن الله صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن الله صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن الله صادقی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن الله صادقی چه زمانی است؟
دکتر حسن الله صادقی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن الله صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن الله صادقی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر حسن الله صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن الله صادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن الله صادقیدکتر حسن الله صادقی dr hassan allah sadeghi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حسن الله صادقی در تهران،پل مدیریت،چهارراه مسجد قدس،خیابان سعادت آباد،بین بلوار دریا و پل نیایش،خیابان سی و یکم،پلاک8،طبقه دوم،واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن الله صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188689845 , 02188685128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن الله صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن الله صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن الله صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن الله صادقی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن الله صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.