دکتر جوادرضا باهوش

دکتر جوادرضا باهوش

تخصص داخلی

تهران
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌ی پزشک

زمینه اصلی فعالیت: غدد و متابولیسم

کد نظام پزشکی

72060

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان نارمک

آدرس:

تهران ، نارمک ، تقاطع جانبازان و دردشت ، جنب بانک سپه ، اپتدای جانبازان شرقی ، ساختمان پزشکان کسری ، پلاک 420

تلفن:02177975520

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جوادرضا باهوش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جوادرضا باهوش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نارمک
دکتر جوادرضا باهوش
دکتر جوادرضا باهوش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جوادرضا باهوش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جوادرضا باهوش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جوادرضا باهوش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جوادرضا باهوش چقدر است؟
هزینه ویزیت جوادرضا باهوش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جوادرضا باهوش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جوادرضا باهوش کجا است؟
دکترجوادرضا باهوش مطب خیابان نارمک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جوادرضا باهوش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جوادرضا باهوش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جوادرضا باهوش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جوادرضا باهوش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جوادرضا باهوش متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جوادرضا باهوش چه زمانی است؟
دکتر جوادرضا باهوش از روز دوشنبه 28 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جوادرضا باهوش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جوادرضا باهوش چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر جوادرضا باهوش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جوادرضا باهوش 5 از 5 است.

درباره دکتر جوادرضا باهوشدکترجوادرضا باهوش dr javadreza bahoosh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر جوادرضا باهوش در تهران ، نارمک ، تقاطع جانبازان و دردشت ، جنب بانک سپه ، اپتدای جانبازان شرقی ، ساختمان پزشکان کسری ، پلاک 420 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جوادرضا باهوش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177975520 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جوادرضا باهوش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جوادرضا باهوش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جوادرضا باهوش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جوادرضا باهوش متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جوادرضا باهوش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.