دکتر عاطفه کمالو

دکتر عاطفه کمالو

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

119010

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،سعادت آباد، بلوار سرو غربی، بین چهارراه سرو و میدان کتاب، پلاک 135، واحد 5، طبقه 2

تلفن:02122368678

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه کمالو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عاطفه کمالوسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه کمالو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه کمالو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه کمالو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه کمالو چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه کمالو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه کمالو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه کمالو کجا است؟
دکتر عاطفه کمالو 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه کمالو را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه کمالو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه کمالو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه کمالو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه کمالو متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه کمالو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه کمالو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه کمالو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه کمالو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عاطفه کمالو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه کمالو 0 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه کمالودکتر عاطفه کمالو dr atefe kamaloo از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر عاطفه کمالو در تهران،سعادت آباد، بلوار سرو غربی، بین چهارراه سرو و میدان کتاب، پلاک 135، واحد 5، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه کمالو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122368678 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه کمالو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه کمالو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه کمالو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه کمالو متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه کمالو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.