دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید رضا حجازی اسلامی

دکتر سید رضا حجازی اسلامی

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

12836
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار قلب ، اکوکاردیوگرافی ، فشارخون، آنژیوگرافی، تست ورزش ، تنظیم فشار خون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار پیروزی

آدرس:

مشهد، بلوار پیروزی، نرسیده به چهارراه هفت تیر، مرکز پزشکی پیروزی، طبقه2

تلفن:09152757676

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا حجازی اسلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا حجازی اسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب وعالی هستند من فشارخون داشتم والان کاملا کنترل با داروهای آقای دکتر کاملا حالم خوب است من از آقای دکتر بسیار راضی هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید رضا حجازی اسلامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار پیروزی
مشهد - مشهد، بلوار پیروزی، نرسیده به چهارراه هفت تیر، مرکز پزشکی پیروزی، طبقه2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا حجازی اسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا حجازی اسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا حجازی اسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا حجازی اسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا حجازی اسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا حجازی اسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا حجازی اسلامی کجا است؟
دکتر سید رضا حجازی اسلامی 1 مطب در مطب بلوار پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا حجازی اسلامی را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا حجازی اسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا حجازی اسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا حجازی اسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا حجازی اسلامی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا حجازی اسلامی چه زمانی است؟
دکتر سید رضا حجازی اسلامی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا حجازی اسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا حجازی اسلامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید رضا حجازی اسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا حجازی اسلامی 5 از 5 است.
درباره دکتر سید رضا حجازی اسلامی


دکتر سید رضا حجازی اسلامی dr seyyed reza hejazi eslami از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر سید رضا حجازی اسلامی در مشهد، بلوار پیروزی، نرسیده به چهارراه هفت تیر، مرکز پزشکی پیروزی، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا حجازی اسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09152757676 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا حجازی اسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا حجازی اسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا حجازی اسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا حجازی اسلامی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا حجازی اسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.