دکتر مرتضی میرباقری

دکتر مرتضی میرباقری

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ تراکم و پوکی استخوان
اصفهان

کد نظام پزشکی

31030
%85
پیشنهاد(از 20 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش ، طبقه 4

تلفن:03132645922

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • بانک صادرات

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی میرباقری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی میرباقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%85
17 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

شوکت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و باتجربه ای هستند.

عفت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من کمر درد شدید داشتم نمی تونستم راه برم فقط یکبار اومدم پیش آقای دکتر خداروشکر خوب خوب شدم خدا خیرشون بده هرکی رفته پیششون راضی بوده.

وجیهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستن.تشخیص پاره شدن دیسک کمر رو برام دادن

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرتضی میرباقریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی میرباقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی میرباقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی میرباقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی میرباقری چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی میرباقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی میرباقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی میرباقری کجا است؟
دکتر مرتضی میرباقری 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی میرباقری را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی میرباقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی میرباقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی میرباقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی میرباقری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی میرباقری چه زمانی است؟
دکتر مرتضی میرباقری از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی میرباقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی میرباقری چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر مرتضی میرباقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی میرباقری 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی میرباقریدکتر مرتضی میرباقری dr morteza mirbagheri از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر مرتضی میرباقری در اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی میرباقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132645922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی میرباقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی میرباقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی میرباقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی میرباقری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی میرباقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.