دکتر محمدرضا خانی امین آبادی

دکتر محمدرضا خانی امین آبادی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

20431
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،بین فلکه دوم و سوم،نبش 188شرقی،پلاک 90

تلفن:02177707815

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا خانی امین آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا خانی امین آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشك خوبي بودند و هزينه ويزيتشون مناسب بود

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک با تجربه که اگر مشکل زیاد جدی نباشه بدون عکس هم میتونه بیماری رو تشخیص بده

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با اخلاق و بسیار خوبی بودن

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه می باشد و رفتار صمیمی با بیماران دارند . زنده باد شورجستان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا خانی امین آبادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا خانی امین آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا خانی امین آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا خانی امین آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا خانی امین آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا خانی امین آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا خانی امین آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا خانی امین آبادی کجا است؟
دکتر محمدرضا خانی امین آبادی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا خانی امین آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا خانی امین آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا خانی امین آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا خانی امین آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا خانی امین آبادی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا خانی امین آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا خانی امین آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا خانی امین آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا خانی امین آبادی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمدرضا خانی امین آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا خانی امین آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا خانی امین آبادیدکتر محمدرضا خانی امین آبادی dr mohammad reza khani amin abadi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا خانی امین آبادی در تهران،تهرانپارس،بین فلکه دوم و سوم،نبش 188شرقی،پلاک 90 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا خانی امین آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177707815 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا خانی امین آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا خانی امین آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا خانی امین آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا خانی امین آبادی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا خانی امین آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.