دکتر فاطمه بختیاری قلعه

دکتر فاطمه بختیاری قلعه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

تهران

کد نظام پزشکی

92345
%97
پیشنهاد(از 55 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 24

Ad
تبلیغات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه بختیاری قلعه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه بختیاری قلعه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 55 کاربر)

%97
53 کاربر از 55 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دكتر عزيز آرامش خاصي دارند كه من حتماً به همه پيشنهادشون ميدم

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر مهربان و با آرامش و صبوری معاینه میکردند و کامل توضیح دادند بخاطر داشتن ماما ثبت پیش پرونده سریع و معاینه ها روان بود حریم شخصی هم رعایت میشد کلا راضی بودم

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خیلی عالی ممنونم بابت اخلاق و لحن خوبشون و اینکه اصلا حس استرس و اضطراب به مریض نمیدن🙏🏻

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه بختیاری قلعه
نوبت مطب خیابان پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 24
اولین نوبت خالی: شنبه 15 مهر ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه بختیاری قلعه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه بختیاری قلعه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه بختیاری قلعه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه بختیاری قلعه چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه بختیاری قلعه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه بختیاری قلعه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه بختیاری قلعه کجا است؟
دکتر فاطمه بختیاری قلعه 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه بختیاری قلعه را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه بختیاری قلعه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه بختیاری قلعه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه بختیاری قلعه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه بختیاری قلعه متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه بختیاری قلعه چه زمانی است؟
دکتر فاطمه بختیاری قلعه از روز شنبه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه بختیاری قلعه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه بختیاری قلعه چقدر است؟
تا کنون 55 نفر به دکتر فاطمه بختیاری قلعه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه بختیاری قلعه 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه بختیاری قلعهدکتر فاطمه بختیاری قلعه dr fatemeh bakhtiyari ghale از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف تهران هستند. مطب دکتر فاطمه بختیاری قلعه در تهران، پاسداران، بوستان نهم (شهید جعفری) پلاک 121، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه 5، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه بختیاری قلعه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122797043-02145186932-02122795433-02142198660 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه بختیاری قلعه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه بختیاری قلعه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه بختیاری قلعه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه بختیاری قلعه متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه بختیاری قلعه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.