دکتر ابوالحسن پورحسن

دکتر ابوالحسن پورحسن

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

15818

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان مدنی

آدرس:

تهران، خیابان مدنی، چهارراه گلبرگ، ساختمان تخت جمشید، پلاک 1319، طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالحسن پورحسن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مدنی
ملاحظات

دکتر ابوالحسن پورحسن
دکتر ابوالحسن پورحسن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالحسن پورحسن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالحسن پورحسن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن پورحسن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن پورحسن چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالحسن پورحسن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالحسن پورحسن کجا است؟
دکترابوالحسن پورحسن مطب خیابان مدنی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالحسن پورحسن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالحسن پورحسن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالحسن پورحسن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالحسن پورحسن متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالحسن پورحسن چه زمانی است؟
دکتر ابوالحسن پورحسن از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالحسن پورحسن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالحسن پورحسن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالحسن پورحسن 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالحسن پورحسندکترابوالحسن پورحسن dr abolhasan poorhasan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ابوالحسن پورحسن در تهران، خیابان مدنی، چهارراه گلبرگ، ساختمان تخت جمشید، پلاک 1319، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالحسن پورحسن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177261952,02177261953 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالحسن پورحسن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالحسن پورحسن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالحسن پورحسن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالحسن پورحسن متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالحسن پورحسن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.