دکتر ابوالحسن پورحسن

دکتر ابوالحسن پورحسن

کد نظام پزشکی: 15818

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ابوالحسن پورحسن

مطب خیابان مدنی
آدرس: تهران - تهران، خیابان مدنی، چهارراه گلبرگ، ساختمان تخت جمشید، پلاک 1319، طبقه چهارم
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر علیرضا ناطقیان
دکتر علیرضا ناطقیان
کودکان و نوزادان
4.9
(878 نظر)
17402 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403
دکتر محمد مهدی تقدیری
دکتر محمد مهدی تقدیری
کودکان و نوزادان
4.8
(251 نظر)
4963 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:19 تیر 1403
دکتر علی اکبر رهبری منش
دکتر علی اکبر رهبری منش
کودکان و نوزادان
5
(210 نظر)
3072 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403

آدرس مطب دکتر ابوالحسن پورحسن

مطب خیابان مدنی
آدرس:
تهران، خیابان مدنی، چهارراه گلبرگ، ساختمان تخت جمشید، پلاک 1319، طبقه چهارم

نظرات درباره دکتر ابوالحسن پورحسن

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر ابوالحسن پورحسن

چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالحسن پورحسن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالحسن پورحسن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن پورحسن در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن پورحسن چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالحسن پورحسن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ابوالحسن پورحسن کجا است؟
دکتر ابوالحسن پورحسن 1 مطب در مطب خیابان مدنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن را ببینید.
آیا دکتر ابوالحسن پورحسن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ابوالحسن پورحسن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالحسن پورحسن متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالحسن پورحسن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن پورحسن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن پورحسن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالحسن پورحسن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالحسن پورحسن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالحسن پورحسن 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ابوالحسن پورحسندکتر ابوالحسن پورحسن dr abolhasan poorhasan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ابوالحسن پورحسن در تهران، خیابان مدنی، چهارراه گلبرگ، ساختمان تخت جمشید، پلاک 1319، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالحسن پورحسن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177261952,02177261953 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالحسن پورحسن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالحسن پورحسن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالحسن پورحسن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالحسن پورحسن متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالحسن پورحسن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.