دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمود داورنیا

دکتر محمود داورنیا

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

23613
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

تیروئید و فتق

لاپاراسکوپی کیسه صفرا

جراح بیماری های نشیمنگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران ، نارمک ، چهارراه سرسبز ، ساختمان سرسبز ، واحد 4

تلفن:02177228398

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود داورنیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود داورنیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود داورنیا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نارمک
تهران - تهران ، نارمک ، چهارراه سرسبز ، ساختمان سرسبز ، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود داورنیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود داورنیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود داورنیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود داورنیا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود داورنیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود داورنیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود داورنیا کجا است؟
دکتر محمود داورنیا 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود داورنیا را ببینید.
+
آیا دکتر محمود داورنیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود داورنیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود داورنیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود داورنیا متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود داورنیا چه زمانی است؟
دکتر محمود داورنیا از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود داورنیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود داورنیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود داورنیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود داورنیا 0 از 5 است.
درباره دکتر محمود داورنیا


دکتر محمود داورنیا dr mahmood davarnia از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمود داورنیا در تهران ، نارمک ، چهارراه سرسبز ، ساختمان سرسبز ، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود داورنیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177228398 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود داورنیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود داورنیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود داورنیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود داورنیا متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود داورنیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.