دکتر محمدصادق محمدزاده

دکتر محمدصادق محمدزاده

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

96405
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران ، نارمک ، جنب ایستگاه مترو سرسبز ، ساختمان پزشکان سرسبز ، طبقه همکف ، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدصادق محمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدصادق محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کبری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

معاینه دقیق و با حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدصادق محمدزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدصادق محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدصادق محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدصادق محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدصادق محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدصادق محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدصادق محمدزاده کجا است؟
دکتر محمدصادق محمدزاده 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدصادق محمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمدصادق محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدصادق محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدصادق محمدزاده چه زمانی است؟
دکتر محمدصادق محمدزاده از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصادق محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدصادق محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدصادق محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدصادق محمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدصادق محمدزادهدکتر محمدصادق محمدزاده dr mohammadsadegh mohammadzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمدصادق محمدزاده در تهران ، نارمک ، جنب ایستگاه مترو سرسبز ، ساختمان پزشکان سرسبز ، طبقه همکف ، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدصادق محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177189691 , 09374443728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدصادق محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدصادق محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدصادق محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدصادق محمدزاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدصادق محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.