دکتر مهرآذین شمسی میمندی

دکتر مهرآذین شمسی میمندی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

17846
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان گیشا

آدرس:

تهران، بزرگراه جلال آل احمد، ضلع غربی پل نصر، پلاک 131، طبقه اول

تلفن:02188278078

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرآذین شمسی میمندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرآذین شمسی میمندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عرفان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ، بسیار دقیق و با تجربه ، تشخیص و تجویز عالی

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر هم بسیار عالی ودوست داشتنی وکاربلد بودن وبسیار کاردورست وحرفی هستن خانم دکتر مهراذین شمسی میمندی ممنونم ازتون خانم دکتر عزیزم 🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

نیکی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی .

آرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و مهربون و ماهر.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرآذین شمسی میمندی
نوبت مطب خیابان گیشا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بزرگراه جلال آل احمد، ضلع غربی پل نصر، پلاک 131، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرآذین شمسی میمندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرآذین شمسی میمندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرآذین شمسی میمندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرآذین شمسی میمندی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرآذین شمسی میمندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآذین شمسی میمندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرآذین شمسی میمندی کجا است؟
دکتر مهرآذین شمسی میمندی 1 مطب در مطب خیابان گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرآذین شمسی میمندی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرآذین شمسی میمندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآذین شمسی میمندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرآذین شمسی میمندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرآذین شمسی میمندی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرآذین شمسی میمندی چه زمانی است؟
دکتر مهرآذین شمسی میمندی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآذین شمسی میمندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرآذین شمسی میمندی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر مهرآذین شمسی میمندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرآذین شمسی میمندی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرآذین شمسی میمندیدکتر مهرآذین شمسی میمندی dr mehrazin shamsi meymandi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مهرآذین شمسی میمندی در تهران، بزرگراه جلال آل احمد، ضلع غربی پل نصر، پلاک 131، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرآذین شمسی میمندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188278078 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرآذین شمسی میمندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرآذین شمسی میمندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرآذین شمسی میمندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرآذین شمسی میمندی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرآذین شمسی میمندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.