دکتر مهدی سلیمانیان

دکتر مهدی سلیمانیان

تخصص قلب و عروق

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

آنژیوگرافی عروق قلب ، مغز ، کلیه و اندام تحتانی

تست ورزش- نوار قلب - چکاپ قلب

آنژیوگرافی از طریق شریان دست

مشاوره قبل از عمل جراحی

درمان فشار خون

اکوکاردیوگرافی

کد نظام پزشکی

۱۲۱۹۹۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شریف واقفی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شریف واقفی ، ضلع غربی تقاطع گلزار ، مجتمع پزشکی پاراتیکا ، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی سلیمانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی سلیمانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۳ کاربر)

%۱۰۰
۲۳ کاربر از ۲۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریف واقفی
دکتر مهدی سلیمانیان
دکتر مهدی سلیمانیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی سلیمانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی سلیمانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی سلیمانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی سلیمانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی سلیمانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سلیمانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی سلیمانیان کجا است؟
دکتر مهدی سلیمانیان 1 مطب در مطب خیابان شریف واقفی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی سلیمانیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی سلیمانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سلیمانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی سلیمانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی سلیمانیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی سلیمانیان چه زمانی است؟
دکتر مهدی سلیمانیان از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سلیمانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی سلیمانیان چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر مهدی سلیمانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی سلیمانیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی سلیمانیاندکتر مهدی سلیمانیان dr mehdi soleimaniyan از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر مهدی سلیمانیان در اصفهان ، خیابان شریف واقفی ، ضلع غربی تقاطع گلزار ، مجتمع پزشکی پاراتیکا ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی سلیمانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09027908603,03132665311 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سلیمانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی سلیمانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی سلیمانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی سلیمانیان تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی سلیمانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.