%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۰۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تمام بیماریهای مربوط به کو دکان و نوزادان

در مطب واکسناسیون،تزریقات، سرم و ختنه انجام می شود

همکاری با بیمار ستان کودکان تهران و پیامبران

کد نظام پزشکی

۱۸۲۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران-خیابان پیروزی -ایستگاه چهارصد دستگاه -ساختمان 317

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • صندوق شهرداری
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد میلان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد میلان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۰۳ کاربر)

%۱۰۰
۳۰۰ کاربر از ۳۰۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۲۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احمد میلان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احمد میلان
دکتر احمد میلان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد میلان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد میلان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد میلان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد میلان چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد میلان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میلان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد میلان کجا است؟
دکتر احمد میلان 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد میلان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد میلان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میلان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد میلان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد میلان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد میلان چه زمانی است؟
دکتر احمد میلان از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد میلان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد میلان چقدر است؟
تا کنون 303 نفر به دکتر احمد میلان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد میلان 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد میلاندکتر احمد میلان dr ahmad milan از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر احمد میلان در تهران-خیابان پیروزی -ایستگاه چهارصد دستگاه -ساختمان 317 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد میلان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133794747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد میلان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد میلان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد میلان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد میلان تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد میلان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.