دکتر سعید اله نوحی

دکتر سعید اله نوحی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

18669
%88
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه شهدا ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان قائم مقام

تلفن:02188719848

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید اله نوحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید اله نوحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%88
22 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

نتونستن به من کمک کنن از طریق مشاوره تلفنی و گفتن باید حضوری بیاید.

محمد علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار حاذق و با اخلاق و با حوصله

هیلدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عااالی عالی خوش برخورد،باحوصله،باتجربه،کاربلد،حاذق با یه ویزیت مشکل من رو تشخیص دادن خدا عمرشون بده.

سید علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی بود. برای هفته بعد دوباره باید مراجعه کنیم.

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

نظر داده شده توسط دکتر توسط یک دکتر عمومی هم مطرح شده بود. تخصصی نبود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید اله نوحی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید اله نوحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید اله نوحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید اله نوحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید اله نوحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید اله نوحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اله نوحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید اله نوحی کجا است؟
دکتر سعید اله نوحی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید اله نوحی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید اله نوحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اله نوحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید اله نوحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید اله نوحی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید اله نوحی چه زمانی است؟
دکتر سعید اله نوحی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اله نوحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید اله نوحی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر سعید اله نوحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید اله نوحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید اله نوحیدکتر سعید اله نوحی dr saiedollah nohi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سعید اله نوحی در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه شهدا ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان قائم مقام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید اله نوحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188719848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید اله نوحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید اله نوحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید اله نوحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید اله نوحی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید اله نوحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.