دکتر سعید اله نوحی

دکتر سعید اله نوحی

کد نظام پزشکی: 18669
4.1 (42 نظر)
٪81 پیشنهاد کاربران
1020 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سعید اله نوحی

مطب خیابان قائم مقام فراهانی
آدرس: تهران - تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه شهدا ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان قائم مقام
اولین نوبت آزاد: فردا | 16:00

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر سعید اله نوحی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: فردا | 10:30
350,000 تومان

آدرس مطب دکتر سعید اله نوحی

مطب خیابان قائم مقام فراهانی
آدرس:
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه شهدا ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان قائم مقام
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر سعید اله نوحی

بیمه بانک مرکزی

نظرات درباره دکتر سعید اله نوحی

4.1
از 42 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%81
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/13)
نوبت دهی مطب
(1403/02/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: درد خارش گوش
محسن(1403/01/25)
نوبت دهی مطب
(1403/01/25)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
هنوز نتیجه ای نگرفتم بعد از آزمایش مشخص میشه
اقدس(1402/12/02)
نوبت دهی مطب
(1402/12/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی بسیار حاذق خوش اخلاق باحوصله
اسفند(1402/11/24)
نوبت دهی مطب
(1402/11/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
خیلی دکتر خوش برخورد خوبی هستند من از کارشون راضیم
راضیه(1402/11/08)
نوبت دهی مطب
(1402/11/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی با دقت و حوصله شرح حال میگیرند و معاینه انجام میدند.
آرسام(1402/10/24)
نوبت دهی مطب
(1402/10/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
ایشون خیلی مهربون و خوش اخلاق و کاربلد هستن

سوالات متداول راجع به دکتر سعید اله نوحی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید اله نوحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید اله نوحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید اله نوحی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سعید اله نوحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید اله نوحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اله نوحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سعید اله نوحی کجا است؟
دکتر سعید اله نوحی 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید اله نوحی را ببینید.
آیا دکتر سعید اله نوحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اله نوحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سعید اله نوحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید اله نوحی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید اله نوحی چه زمانی است؟
دکتر سعید اله نوحی از روز سه‌شنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اله نوحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید اله نوحی چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر سعید اله نوحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید اله نوحی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سعید اله نوحیدکتر سعید اله نوحی dr saiedollah nohi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سعید اله نوحی در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی ، جنب بیمارستان تهران کلینیک ، کوچه شهدا ، پلاک 4 ، ساختمان پزشکان قائم مقام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید اله نوحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188719848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید اله نوحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید اله نوحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید اله نوحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید اله نوحی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید اله نوحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.