%۹۲
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی بیماری‌های مغز و اعصاب( نورولوژی)

سردرد، مشکلات ستون فقرات( گردن و کمر)، ضعف یا گزگز اندامها ، سکته مغزی، تشنج، افت هوشیاری، اختلال حافظه و فراموشی، لرزش 

و پارکینسون، اضطراب و افسردگی

در مطب نوار مغز نوار عصب و عضله انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهدای گمنام، بیمارستان سوم شعبان، بیمارستان ایرانشهر

کد نظام پزشکی

۱۰۶۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی،بین پمب بنزین و بزرگراه امام علی، نبش خیابان پیچک، پلاک 6، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه یعقوبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه یعقوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۹۲
۱۱ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر محبوبه یعقوبی
دکتر محبوبه یعقوبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه یعقوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه یعقوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه یعقوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه یعقوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه یعقوبی کجا است؟
دکتر محبوبه یعقوبی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محبوبه یعقوبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه یعقوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه یعقوبی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه یعقوبی چه زمانی است؟
دکتر محبوبه یعقوبی از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه یعقوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه یعقوبی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر محبوبه یعقوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه یعقوبی 5 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه یعقوبیدکتر محبوبه یعقوبی dr mahbobeh yaghobi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محبوبه یعقوبی در تهران، خیابان پیروزی،بین پمب بنزین و بزرگراه امام علی، نبش خیابان پیچک، پلاک 6، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه یعقوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133343219,02133309805 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه یعقوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه یعقوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه یعقوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه یعقوبی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه یعقوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.