دکتر مهین عقیقی

دکتر مهین عقیقی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

25572
%95
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان بیماریهای زنان، خون ریزیهای غیر طبیعی رحم، انواع عفونتهای زنان، درمان سرویسیتها و عفونتهای مقاربتی و واژینیسموس، کنترل 

زنان یائسه، درمان خشکی واژن زنان یائسه، برداشتن پولیپهای دهانه رحم، انجام فریز دهانه رحم ( کرایوتراپی)، انجام بیوپسی آندومتر،

 درمان زگیلهای تناسلی و انجام تست HPv، درمان کیست تخمدان درمان نازایی ها، iui و درمان سقطهای مکرر، مراقبتهای قبل و حین 

بارداری، چکاپ سلامت سینه ورحم، انجام پاپ اسمیر، انجام زایمان و مشاوره ها

همکاری با بیمارستان اقبال

 آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/dr.aghighi?igshid=yqhupoa1yaif

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات دکتر خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بالاتر از چهارصد دستگاه، نبش خیابان فارابی، ساختمان بانک رفاه، طبقه 2

تلفن:02133354294

اطلاعات مطب رسالت

آدرس:

بزرگراه رسالت، بعد از زیر گذر رسالت ، نبش خیابان غیبی ،ساختمان پزشکان 49 ،طبقع 6 ،واحد 603

تلفن:02177094288

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهین عقیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهین عقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%95
19 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من یه خانم ۳۲ساله که پریودی های نا منظم داشتم و لخته های خون زیادی ازم خارج میشد برای اینا اقدام کردم و اینکه هنوز جواب نهایی گرفته نشده اما من مطب پیروزی رو رفتم و محیطی امن و بنظرم خیلی دکتر حاذقی بودن و اینکه به همه معرفیشون میکنم بار علمی زیادی داشتن عالی بودن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر فوق العاده برای مریض وقت میگذارند

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر با اخلاق،با سابقه و حاذقی هستند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خانم دکترمهین عقیقی یکی ازمجربترین دکترهای کشورماست به شماهم پیشنهادمیکنم

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهین عقیقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهین عقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهین عقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهین عقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهین عقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهین عقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهین عقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهین عقیقی کجا است؟
دکتر مهین عقیقی 2 مطب در دکتر خیابان پیروزی و مطب رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهین عقیقی را ببینید.
+
آیا دکتر مهین عقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهین عقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهین عقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهین عقیقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهین عقیقی چه زمانی است؟
دکتر مهین عقیقی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهین عقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهین عقیقی چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر مهین عقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهین عقیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهین عقیقیدکتر مهین عقیقی dr mahin aghighi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهین عقیقی در تهران، خیابان پیروزی، بالاتر از چهارصد دستگاه، نبش خیابان فارابی، ساختمان بانک رفاه، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهین عقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133354294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهین عقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهین عقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهین عقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهین عقیقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهین عقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.