دکتر محمد زهرایی

دکتر محمد زهرایی

تخصص ارتوپدی

فوق تخصص تعویض مفصل و انحرافات استخوان و مفاصل
تهران

کد نظام پزشکی

41213
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر محمد زهرایی از متخصصان ارتوپدی در شهر تهران هستند. مطب دکتر محمد زهرایی در تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه، بین خیابان اشارت و فارابی،جنب فروشگاه شیرین عسل، پلاک 822، طبقه سوم واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133353394 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب دکتر محمد زهرایی امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط دکتر محمد زهرایی انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد زهرایی ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه، بین خیابان اشارت و فارابی،جنب فروشگاه شیرین عسل، پلاک 822، طبقه سوم

تلفن:02133353394

افتخارات

ارتوپد، جراح استخوان و مفاصل

ارتوپدی، شکستگی، دررفتگی، ستون فقرات، بیماری ها و انحرافات استخوان و مفاصل و تغییر شکل مادرزادی اندامها 

در مطب خدمات زیر انجام می شود:

گچ گیری و جراحی های کوچک

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد زهرایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد زهرایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام ایشان پزشکی بسیار حاذق، خوش اخلاق و خوش برخورد می باشند، با صبر و حوصله صحبت ها رو گوش داده و زمان می گذارند. من مشکل کمر و زانو داشتم که با تشخیص صحیح و درمان ایشان خوب شدم و می توانم به راحتی ورزش کنم.

فایزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی بودند. برای شانه درد مراجعه کردیم. تاثیرگذار بود.

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب و تشخیص خوب

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و تجربه ایشان

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذق و با تجربه ای هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد زهراییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد زهرایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد زهرایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد زهرایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد زهرایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد زهرایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زهرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد زهرایی کجا است؟
دکتر محمد زهرایی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد زهرایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد زهرایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زهرایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد زهرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد زهرایی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد زهرایی چه زمانی است؟
دکتر محمد زهرایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زهرایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد زهرایی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر محمد زهرایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد زهرایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد زهراییدکتر محمد زهرایی dr mohammad zahraei از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمد زهرایی در تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه، بین خیابان اشارت و فارابی،جنب فروشگاه شیرین عسل، پلاک 822، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد زهرایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133353394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد زهرایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد زهرایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد زهرایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد زهرایی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد زهرایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.