دکتر امیرحسین یزدانی

دکتر امیرحسین یزدانی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

فلوشیپ درد
تهران

کد نظام پزشکی

94256
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، چهارراه جهان کودک، ابتدای خیابان جردن، خیابان کیش، پلاک 53

تلفن:02188707778

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین یزدانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین یزدانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شهرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با دقت تبحر و‌ بدون‌ تمایل در تجویزهای غیر ضروری (که بعضا در مورد بعضی پزشکان جنبه انتفاعی دارد) و با برخوردی مسئولانه به امر درمان مبادرت میورزند.

سیده کلثوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای بار دوم رفتم وادامه ی درمان ،بسیار راضی هستم ،آقای دکتر بسیار صبور ،دلسوز ،باتجربه وباسواد هستند وبرای بیمار واقعا وقت میزارند .من بی نهایت از ایشون سپاسگزارم.

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون پزشکی بااخلاق هستن وبه طوردقیق بنده رومعاینه کردن وراه حل رفع بیماری منو برام دقیق توضیح دادن کلا برای من به اندازه کافی وقت گذاشتن وچگونگی درمان به عهده خودم گذاشتن من ازایشون بسیار راضی بودم خدا بهشون خیروسلامتی بده.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین یزدانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین یزدانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین یزدانی کجا است؟
دکتر امیرحسین یزدانی 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین یزدانی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین یزدانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین یزدانی چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین یزدانی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین یزدانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر امیرحسین یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین یزدانی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین یزدانیدکتر امیرحسین یزدانی dr amirhosein yazdani از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر امیرحسین یزدانی در تهران، چهارراه جهان کودک، ابتدای خیابان جردن، خیابان کیش، پلاک 53 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188707778 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین یزدانی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.