دکتر مهدی دهقانی

دکتر مهدی دهقانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

117346
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، کوچه 34 ، ساختمان پزشکان ولیعصر ،طبقه 4 ، واحد 16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

افسون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بنظرم به کارشون مسلط هستند و تشخیصشون صحیحه و موقع ویزیت، بیمار براشون مهمه و وقت میزارن

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اهمیتی که به صحبت بیماران میدهند و شرایط یبمار را درک میکنند باعث شد تا من خدمت ایشون برسم امیدوارم که نتیجه ی نهایی درمان برای همه مفید واقع شود

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جلسه اول بود فعلا تشخیص قطعی ندادن ام آر آی و نوار عصب خواستن برخورد خیلی خوبی داشتن و باحوصله معاینه رو انجام دادن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی دهقانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی دهقانی کجا است؟
دکتر مهدی دهقانی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی دهقانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی دهقانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی دهقانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی دهقانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی دهقانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهدی دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی دهقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی دهقانیدکتر مهدی دهقانی dr mehdi dehghani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مهدی دهقانی در خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، کوچه 34 ، ساختمان پزشکان ولیعصر ،طبقه 4 ، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی دهقانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.