دکتر سید مجید جلالی

دکتر سید مجید جلالی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

18725
%93
پیشنهاد(از 28 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بوردتخصصی گوش وحلق وبینی وپلاستیک بینی .جراحی تیرویید وتومر های گردن.

در مطب ویزیت بیماران ومشاوره بیمارانیکه معرفی میشوند، انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهرام، کلینیک ENT 

dr_majid_jalali :آدرس اینستاگرام

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب عباس آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از بهشتی ، نبش کوچه نادر ، ساختمان 2109، طبقه سوم شرقی ، واحد 7

تلفن:02188724843

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مجید جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%93
26 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  20 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر جلالی پزشکی بسیار حاذق با اخلاق و انسانی کامل هستند. بنده پیش ایشان عمل جراحی انحراف بینی و پلیپ را انجام دادم و بسیار از ایشان (چه از لحاظ تبحر در حرفه و چه از لحاظ نوع رفتار با بیمار) راضی هستم. امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشند.

مانی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک خوب و با حوصله ای هستن

مهدی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص و درمان ضعیف، عدم توجه به صحبت های بیمار

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشکی با تشخیص سریع

مهیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق و توانا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مجید جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید جلالی کجا است؟
دکتر سید مجید جلالی 1 مطب در مطب عباس آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجید جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید جلالی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید جلالی چه زمانی است؟
دکتر سید مجید جلالی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید جلالی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر سید مجید جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مجید جلالیدکتر سید مجید جلالی dr seyyed majid jalali از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید مجید جلالی در تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از بهشتی ، نبش کوچه نادر ، ساختمان 2109، طبقه سوم شرقی ، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188724843 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید جلالی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.